Dzisiaj imieniny obchodzą: Irena, Stanisław, Józef Solenizantom życzymy wielu Łask Bożych
Jesteś tutaj: HomeTV Trwam na multipleksie

TV Trwam na multipleksie

Od soboty 15 lutego 2014 r. TV Trwam rozpocznie nadawanie na cyfrowym multipleksie. Kanał TV Trwam pojawi się automatycznie, będzie odbierany z anten naziemnych. Urząd Komunikacji Elektronicznej wydał ostatnią niezbędną do rozpoczęcia nadawania decyzję - o rezerwacji częstotliwości. Zachęcamy do oglądania tej katolickiej telewizji i do słuchania Radia Maryja.

Wielka radość w Radiu Maryja. Telewizja Polska zadeklarowała, ze do 15 lutego zwolni miejsce na multipleksie, przyznane dla TV Trwam. I podpisała z nadawcą kanału ojca Rydzyka – Fundacją Lux Veritatis porozumienie. W  myśl uzgodnień FLV zobowiązała się do przejęcia od TVP SA obowiązku zapłaty należności wobec spółki Emitel za rozpowszechnianie programu telewizyjnego.
Ojciec dyrektor podziękował uczestnikom protestów i autorom podpisów pod petycjami „w obronie TV Trwam”. - Dziękujemy wszystkim - to zwycięstwo Pana Boga i wasze: ludzi! To zwycięstwo wszystkich ludzi, którzy się włączyli w tę sprawę, by w Polsce była większa wolność słowa, wolność mediów, by rzeczywiście był większy pluralizm. Jakkolwiek mamy jeszcze wiele zastrzeżeń - mówił na antenie Radia Maryja.„Nasz Dziennik” napisał: „Ojciec Tadeusz Rydzyk przypomniał też, że rozpoczęcie emisji na multipleksie naziemnym będzie bardzo kosztowne – ponad 1 mln zł za samo nadawanie. Fundacja liczy na pozyskiwanie dochodów z reklam i wsparcie widzów. Jak zapewnili jej przedstawiciele, w Telewizji Trwam będą nadawane wyłącznie reklamy spełniające wymogi etyczne, nie będzie praktyki przerywania programów blokami reklamowymi.”

Kancelaria

czynna pon. – pt.:
8:00–9:00 i 16:00-17:00
Sprawy „pilne”, odwiedziny chorych  i związane z pogrzebami załatwiamy poza godzinami kancelaryjnymi.

Kalendarz

« Wrzesień 2020 »
Nie Pn Wt Śr Czw Pt Sb
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Bieszczady 2019

Multimedia

Początek strony