Dzisiaj imieniny obchodzą: Maria, Wirginia, Wirgiliusz Solenizantom życzymy wielu Łask Bożych
Jesteś tutaj: HomeII Turniej Piłki Halowej KSM Diecezji Łomżyńśkiej

II Turniej Piłki Halowej KSM Diecezji Łomżyńśkiej

IMG 4605W najbliższą sobotę tj. 11 kwietnia w naszej parafii odbędzie się II Turniej w Piłkę Halową KSM Diecezji Łomżyńskiej. Rozpoczęcie zawodów o godzinie 10.00 na hali Zespołu Szkół w Sokołach. Do dnia dzisiejszego swoje uczestnictwo potwierdziły następujące oddziały: KSM Sokoły, KSM Lachowo, KSM Krzyż Łomża, KSM Czyżew, KSM Wizna, KSM Myszyniec, KSM Łapy. Tytułu Mistrza KSM w Piłkę Halową będzie bronił oddział z parafii Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie. Przypominamy, że Puchar jest przechodni. Zapraszamy wszystkich parafian do kibicowania naszej parafialnej drużynie! Poniżej krótka relacja z zeszłorocznego Pucharu.

W dniu 29.03.2014 odbył sie I Diecezjalny Turniej Piłki Halowej KSM Diecezji Łomżyńskiej w Sokołach. W turnieju brało udział 6 zespołów damsko – męskich: KSM Zambrów św. Józefa, KSM Zamrów Trójcy Przenajświętszej, KSM Wizna, KSM Łapy, KSM Czyżew i gospodarze turnieju KSM Sokoły. Wszystko przebiegało zgodnie z zasadami fair play i na wysokim poziomie sportowym, mecze były zacięte i pełne emocji. Do finału awansowały zespoły z KSM Sokoły i KSM Zambrów Trójcy Przenajświętszej, mecz był bardzo zacięty i wyrównany ,po 3 min. gry KSM Sokoły wyszło na prowadzenie strzelając bramkę na 1-0, Zambrów atakował ale jak na złość piłka nie chciała wpaść do bramki. Gra była szybka i zacięta, KSM Zambrów dopiął swego w końcówce meczu i doprowadził do wyrównania 1-1, mecz zakończył sie remisem i żeby wyłonić zwycięzcę potrzebny był konkurs rzutów karnych. Ostatecznie KSM Zambrów pokonał gospodarzy KSM Sokoły 4-3 i został pierwszym triumfatorem tej imprezy. Reasumując -  całe rozgrywki, wszystko było dograne na 5+ i wszyscy byli bardzo zadowoleni, każdy wychodząc z hali sportowej mówił, że wróci za rok. A my, mamy nadzieje ze nasi KSMOWICZE w następnym roku wygrają imprezę i wzniosą puchar za zdobycie 1 miejsca. Dodam, że puchar jest przechodni i za rok KSM Zambrów będzie faworytem do obrony pucharu. Gotów!    Karol O.

« Grudzień 2019 »