Dzisiaj imieniny obchodzą: Angela, Jan, Przybysław Solenizantom życzymy wielu Łask Bożych
Jesteś tutaj: HomeOgłoszenia ParafialneXXXI Niedziela Zwykła - 3.11.2013 r.

XXXI Niedziela Zwykła - 3.11.2013 r.

1. Bóg zapłać wszystkim Parafianom i Gościom za obecność w Uroczystość Wszystkich Świętych i w Dniu Zadusznym. Dziękujemy za segregację śmieci na cmentarzu, ofiary złożone na wypominki, ofiary złożone ta tacę. Dziękujemy mieszkańcom Idźk – Andrzejowi Płońskiemu, Agnieszce Perkowskiej, Antoniemu Bruszewskiemu, Krzysztofowi Roszkowskiemu, Zdzisławowi Perkowskiemu, Zbigniewowi Zdrodowskiemu - za wywóz odpadów rozkładalnych. Dziękujemy p. Andrzejowi Remisiewicz i pracownikom jego firmy za transport odpadów rozkładalnych po Uroczystości Wszystkich Świętych. Składamy Bóg zapłać p. Tadeuszowi Falkowskiemu – sołtysowi Idźk Młynowskich za organizację miejsc placowych wokół cmentarza i za wszelką pomoc. Bóg zapłać firmie kamieniarskiej p. Maleszewskiego za wywóz gruzu z cmentarza. Prosimy, aby porządkując groby po Wszystkich Świętych żywe kwiaty i odpady rozkładalne składować obok kontenerów na śmieci, natomiast znicze i sztuczne wieńce prosimy wrzucać do kontenerów.

2. Można jeszcze zamawiać modlitwy za zmarłych – wypominki roczne i wypominki jednorazowe – kartki do wypominek jednorazowych wyłożone są pod chórem. W oktawę wszystkich Świętych (2-10 listopada) w intencji zmarłych z wypominek jednorazowych, po Mszy wieczornej będzie odmawiany w kościele różaniec. Można też tym czasie zyskać odpust za zmarłych – trzeba być w stanie łasi uświęcającej, przyjąć komunie świętą, nawiedzić kościół lub cmentarz i odmówić modlitwy w intencji Ojca Świętego.

3. Zachęcamy do Wyjazdu na Europejskie Spotkanie Młodych - Taize do Strasburga we Francji. Czas spotkania to 27 grudnia - 3 stycznia. Koszt 610 zł. Zapraszamy do zapisów w kancelarii bądź u ks. Mariusza.

4. Zachęcamy również do czytania Głosu Katolickiego.

« Styczeń 2020 »