Dzisiaj imieniny obchodzą: Maria, Stefan, Eustachy Solenizantom życzymy wielu Łask Bożych
Jesteś tutaj: HomeOgłoszenia ParafialneII Niedziela Wielkanocna 7.04.2018r.

II Niedziela Wielkanocna 7.04.2018r.

1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Miłosierdzi Bożego, rozpoczynamy tym samym w Kościele Tydzień Miłosierdzia. Zastanówmy się nad tym wielkim darem, który Bóg daje człowiekowi. Bóg zapłać dzieciom które przynoszą skarbonki z jałmużną wielkopostną. Skarbonki można złożyć w koszyku przed ołtarzem, zebrana jałmużna zostanie przekazana jak dar naszych serc na seniorów. Po Mszach Świętych przed kościołem zbiórka ofiar do puszek z  przeznaczaniem na Caritas.

W naszych modlitwach pamiętamy o ks. Proboszczu i ks. Arkadiuszu którzy wraz z naszymi parafianami pielgrzymują po Portugalii. Dziękujemy ks. dr Jackowi Kotowskiemu za posługę duszpasterską w naszej parafii.

2. W następną niedziela po Mszy Świętej o godz. 12:00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania i ich rodzicami. Przypominamy rodzicom, że do niedzieli młodzież chcąca w tym roku przystąpić do sakramentu ma zaliczyć pytania katechizmowe.

3. Również w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 17.00 ostatnie spotkanie przed pielgrzymkowe z osobami jadącymi do Ziemi Świętej. Obecność obowiązkowa.

4. Są jeszcze 3 wolne miejsca na majową pielgrzymkę do Sandomierza, Kazimierza Dolnego i Lublina. Zapisy w kancelarii.

5. Przypominamy że II tura spotkań dla narzeczonych rozpocznie się w sobotę 28 kwietnia - są jeszcze wolne miejsca. Zapisy w zakrystii.

6. Białostocka Solidarność organizuje wyjazd na kolejną miesięcznicę do Warszawy 10 kwietnia. Przejazd przez Sokoły – istnieje możliwość wybrania się na to wydarzenie. Jest 15 wolnych miejsc szczegóły po Mszy Świętej w zakrystii.

7. Przypominamy, że na trasie kolejowej: Łapy – Śniadowo zostaje przywrócony ruch pociągów towarowych, prosimy zachować szczególną ostrożność na przejazdach kolejowych

8. Zachęcamy do nabywania licznych dewocjonaliów - wyłożone są one na stoliku pod chórem i czytania prasy katolickiej naszego tygodnika Głos Katolicki.

« Lipiec 2018 »

Taize 2018/2019