Dzisiaj imieniny obchodzą: Maria, Wieńczysław, Ireneusz Solenizantom życzymy wielu Łask Bożych
Jesteś tutaj: HomeOgłoszenia ParafialneII Niedziela Wielkanocna 7.04.2018r.

II Niedziela Wielkanocna 7.04.2018r.

1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Miłosierdzi Bożego, rozpoczynamy tym samym w Kościele Tydzień Miłosierdzia. Zastanówmy się nad tym wielkim darem, który Bóg daje człowiekowi. Bóg zapłać dzieciom które przynoszą skarbonki z jałmużną wielkopostną. Skarbonki można złożyć w koszyku przed ołtarzem, zebrana jałmużna zostanie przekazana jak dar naszych serc na seniorów. Po Mszach Świętych przed kościołem zbiórka ofiar do puszek z  przeznaczaniem na Caritas.

 

W naszych modlitwach pamiętamy o ks. Proboszczu i ks. Arkadiuszu którzy wraz z naszymi parafianami pielgrzymują po Portugalii. Dziękujemy ks. dr Jackowi Kotowskiemu za posługę duszpasterską w naszej parafii.

2. W następną niedziela po Mszy Świętej o godz. 12:00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania i ich rodzicami. Przypominamy rodzicom, że do niedzieli młodzież chcąca w tym roku przystąpić do sakramentu ma zaliczyć pytania katechizmowe.

3. Również w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 17.00 ostatnie spotkanie przed pielgrzymkowe z osobami jadącymi do Ziemi Świętej. Obecność obowiązkowa.

4. Są jeszcze 3 wolne miejsca na majową pielgrzymkę do Sandomierza, Kazimierza Dolnego i Lublina. Zapisy w kancelarii.

5. Przypominamy że II tura spotkań dla narzeczonych rozpocznie się w sobotę 28 kwietnia - są jeszcze wolne miejsca. Zapisy w zakrystii.

 

6. Białostocka Solidarność organizuje wyjazd na kolejną miesięcznicę do Warszawy 10 kwietnia. Przejazd przez Sokoły – istnieje możliwość wybrania się na to wydarzenie. Jest 15 wolnych miejsc szczegóły po Mszy Świętej w zakrystii.

 

7. Przypominamy, że na trasie kolejowej: Łapy – Śniadowo zostaje przywrócony ruch pociągów towarowych, prosimy zachować szczególną ostrożność na przejazdach kolejowych

 

8. Zachęcamy do nabywania licznych dewocjonaliów - wyłożone są one na stoliku pod chórem i czytania prasy katolickiej naszego tygodnika Głos Katolicki.

Kancelaria

czynna pon. – pt.:
8:00–9:00 i 16:00-17:00
Sprawy „pilne”, odwiedziny chorych  i związane z pogrzebami załatwiamy poza godzinami kancelaryjnymi.

Kalendarz

« Marzec 2019 »
Nie Pn Wt Śr Czw Pt Sb
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Bieszczady 2019

Pielgrzymka do Meksyku 2019

Pielgrzymka do Francji 2019

Multimedia

Początek strony