Dzisiaj imieniny obchodzą: Nora, Joachim, Roch Solenizantom życzymy wielu Łask Bożych
Jesteś tutaj: HomeRok 2017Aktualności"ŚLADAMI JEZUSA" - jesienna pielgrzymka do Ziemi Świętej i Jordanii

"ŚLADAMI JEZUSA" - jesienna pielgrzymka do Ziemi Świętej i Jordanii

Zdjęcie użytkownika Ks Arkadiusz Ryłka.

BRAK WOLNYCH MIEJSC.

Szczegółowy program pielgrzymki i wszytskie niezbędne informacje....

1 DZIEŃ: 23.11.2018 Wyjazd autokarem na lotnisko z Sokół i Małkini. Spotkanie pielgrzymów z przewodnikiem po Ziemi Świętej i Jordanii na lotnisku Okęcie w Warszawie. Wylot z Warszawy o godzinie …... Przylot do Tel Awiwu ….. , zwiedzanie Jaffy, Przejazd do hotelu w Galilei, obiadokolacja. Nocleg.

2 DZIEŃ: 24.11.2018 TEL AWIW–GÓRA TABOR–KAFARNAUM – GÓRA BŁOGOSŁAWIEŃSTW – TABGA Śniadanie. Góra Tabor – Góra Przemienienia. Rejs statkiem po Jeziorze Galilejskim. Wizyta w Kafarnaum i przejazd na Górę Błogosławieństw. Tabga – Kościół Rozmnożenia Chleba i Ryb oraz Kościół Prymatu św. Piotra. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

3 DZIEŃ: 25.11.2018 NAZARET – JORDANIA - JERASH Śniadanie. Nazaret – miejsca dzieciństwa Jezusa i wizyta w Kościele Zwiastowania oraz w Domu Św. Józefa. Przejazd na przejście graniczne Izrael/Jordania. Wyjazd do Jerash, zwanego „Pompejami Wschodu”: owalne forum, dwa teatry, hipodrom, łuk triumfalny oraz ruiny kilkunastu kościołów z czasów Bizancjum, z pięknymi mozaikami podłogowymi. Obiadokolacja i nocleg w Ammanie.

4 DZIEŃ: 26.11.2018 AMMAN – GÓRA NEBO – MADABA Śniadanie. City Tour po Ammanie: pozostałości starożytnej Filadelfii, rzymski amfiteatr, cytadela z fragmentami rzymskich, bizantyjskich i arabskich budowli, świątynia Herkulesa i fortyfikacje odnowione przez Umajjadów. Przejazd do Madaby – słynącej z niezwykłych mozaik z czasów bizantyjskich, w tym pochodzącej z VI w. n.e. mapy Palestyny i Dolnego Egiptu w kościele Św. Jerzego. Wizyta na Górze Nebo. Obiadokolacja i nocleg w Petrze.

5 DZIEŃ: 27.11.2018 PETRA Śniadanie. Zwiedzanie Petry – „różowego miasta Nabatejczyków”: Skarbiec, amfiteatr, Grobowce Królewskie. Przejazd na granicę z Izraelem. JERICHO. Obiadokolacja i nocleg w Betlejem.

6 DZIEŃ: 28.11.2018 BETLEJEM – JEROZOLIMA Śniadanie. Przejazd na Górę Oliwną: Kościół Pater Noster, miejsce Wniebowstąpienia, Kościół Dominus Flevit, Ogród Getsemani i Kościół Wszystkich Narodów. Zwiedzanie Betlejem – wizyta w Bazylice Narodzenia Pańskiego i Grocie św. Hieronima. Przejazd na Pole Pasterzy. Obiadokolacja. Nocleg.

7 DZIEŃ: 29.11.2018 JEROZOLIMA Śniadanie. Zwiedzanie Starego Miasta w Jerozolimie: wizyta w Kościele św. Anny, konwencie Ecce Homo, przejście Drogą Krzyżową (Via Dolorosa), Bazylika Grobu Bożego, przejście na Górę Syjon do Opactwa Zaśnięcia i Wieczernika, a następnie pod Ścianę Płaczu. Obiadokolacja. Nocleg.

8 DZIEŃ: 30.11.2018 TEL AWIW – AIN KAREM Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd przez zachodnią część miasta, aby odwiedzić Ain Karem – kościół Nawiedzenia i św. Jana Chrzciciela. Przejazd na lotnisko w Tel Awiwie. Odprawa bagażowa. Wylot do Warszawy ... . Powrót autokarem do Małkini i Sokół

Program ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Zmiany wprowadza pilot/przewodnik lub biuro podróży. Ostateczny program uzależniony jest od terminu pielgrzymki, godzin wylotu, świąt w Izraelu, warunków pogodowych itp.

Koszt 3650 zł +220 USD (jest to koszt całkowity bez żadnych dodatkowych opłat)

Wpłaty w ratach:

I rata – 1000 zł przy zapisie (do 20 czerwca 2018 – na konto)

II rata – 1000 zł (do 10 września 2018 – na konto)

III rata – 1650 zł (na konto) + 220 USD (osobiście u ks. Arkadiusza) - (do 1 listopada 2018)

(+ 100 zł autokar na lotnisko i z lotniska – nie dotyczy osób, które bezpośrednio dołączą do pielgrzymki na lotnisku)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informacje i wpłaty osoby zapisujące się w Sokołach u ks. Arkadiusza – tel. 692 077 483

Nr rachunku bankowego do wpłat dla osób zapisujących się w Sokołach – 12116022020000000202936519 (w tytule przelewu wpisujemy - ks. Arkadiusz Ryłka ul. Kościelna 1, 18-218 Sokoły, swoje imię i nazwisko oraz która rata pielgrzymki)

Informacje i wpłaty osoby zapisujące się w Małkini u ks. Sławomira tel. 881 057 878

Cena zawiera:

Przelot Warszawa - Tel Aviv - Warszawa Transport komfortowym autobusem na terenie Izraela i Jordanii (Wi- Fi) 7 noclegów – Hotel 3*** w pok. 2, 3- os. (jedynki za dopłatą 100 USD) śniadania, obiadokolacje zgodnie z programem Ubezpieczenie KL, NNW Koszty zwiedzania wg programu – bilety wstępu do miejsc biletowanych Opłaty wjazdowe do Jordanii i Izraela Pilot/przewodnik licencjonowany w jęz. polskim Mapy, czapeczki, certyfikat pielgrzyma podatek VAT opłatę obowiązkową 13zł od osoby na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera:

ubezpieczenia od chorób przewlekłych , ubezpieczenia od kosztów rezygnacji

UWAGA:

1.     Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty pielgrzymki.

2.     Paszport posiadający wizy z Libii, Libanu, Syrii muszą być wymienione na nowe, ponieważ osoby z takim paszportem mogą zostać niewpuszczone do Izraela.

3.     Godziny wylotu mogą ulec zmianie.

« Sierpień 2018 »

Taize 2018/2019