Dzisiaj imieniny obchodzą: Filip, Paulina, Marianna Solenizantom życzymy wielu Łask Bożych
Jesteś tutaj: HomePielgrzymka - migawki

Pielgrzymka do Fatimy 2017

Pielgrzymka do Fatimy

+Santiago de Compostela

04 – 11. 07. 2017

LIZBONA – CABO DA ROCA - SINTRA – OBIDOS - FATIMA – ALJUSTREL – NAZARE – BATALHA – SANTAREM - ALCOBAÇA - COIMBRA - PORTO – ESTORIL&CASCAIS

Wycieczka fakultatywna: BRAGA - SANTIAGO DE COMPOSTELA

Szczegóły ks. Mariusz Szulc 502 957 729

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE 5 marca po Mszy o godz. 12.00

UWAGA: JEST WOLNE MIEJSCE !!!

9 Dniowa Parafialna Pielgrzymka

PIELGRZYMKA + WYPOCZYNEK

UWAGA!!!

2 WOLNE MIEJSCA !!!

Bardzo proszę do 10 maja o całkowite uregulowanie waluty PLN

Walutę Euro wpłacamy do 26 czerwca

szczegółowe informacje ks. Mariusz: 502 957 729

1. DZIEŃ Poniedziałek 06.07: -Wyjazd w godzinach nocnych, przejazd przez  Słowację, Węgry do BUDAPESZTU, w miarę możliwości czasowych krótkie zwiedzanie miasta z przewodnikiem, obiadokolacja w restauracji z muzyką regionalną/wieczór integracyjny. Nocleg w hotelu.

2. DZIEŃ Wtorek 07.07: -Śniadanie, przejazd do MEDUGORJE. Po drodze zwiedzanie SARAJEVA z przewodnikiem, czas wolny w mieście. Przyjazd do pensjonatu w godzinach wieczornych, obiadokolacja i nocleg. Msza Święta po drodze.

3. DZIEŃ Środa 08.07: -Śniadanie, spacer po Sanktuarium, zapoznanie z historią objawień i MEDUGORJE - kościół parafialny, figura św. Leopolda Bogdana Mandicia patrona spowiedników, miejsce modlitwy przy figurze Zmartwychwstałego Zbawiciela. Następnie przejazd na miejsce objawień – PODBRDO, wejście na górę. Po południu czas wolny do dyspozycji pielgrzymów, udział w nabożeństwach wieczornych, obiadokolacja i nocleg.

4. DZIEŃ Czwartek 09.07: -Wczesne śniadanie i wyjazd do Czarnogóry. Po drodze wycieczka na wyspę KORCULA, wizyta w mieście gdzie urodził się Marco Polo, przejazd przez półwysep PELJESAC, degustacja wina w lokalnej winiarni, dla chętnych zakupy lokalnych win, krótki postój w miejscowości STON znanej z solanek i  malowniczych murów obronnych. Wieczorem zakwaterowanie i obiadokolacja w hotelu w CZARNOGÓRZE.

5.DZIEŃ Piątek 10.07: -Po śniadaniu pobyt na plaży – kąpiel i wypoczynek. Wspólne spotkania i Wieczór Polski.

6.DZIEŃ Sobota 11.07: - Po śniadaniu wycieczka objazdowa po Czarnogórze: BUDVA, KOTOR, ZATOKA KOTORSKA, PERAST, rejs statkiem na wyspę Matki Bożej na Skale. Powrót do hotelu w godzinach popołudniowych, obiadokolacja i nocleg.

7.DZIEŃ Niedziela 12.07: -Pobyt na plaży, wypoczynek w hotelu. Dla chętnych wycieczka fakultatywna do Albanii – TIRANA, KRUJA. Powrót do hotelu w godzinach wieczornych, obiadokolacja i nocleg.  (+15 Euro)

8.DZIEŃ Poniedziałek 13.07: - Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do największego sanktuarium chorwackiego Matki Bożej Śnieżnej w MARII BISTRICY, Msza Święta, krótki pobyt w Sanktuarium i przejazd do LUDBREGU – Sanktuarium Najświętszej Krwi Chrystusowej. Pobyt w Sanktuarium, obiadokolacja i nocleg w hotelu.

9.DZIEŃ Wtorek 14.07: -Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, dalszy przejazd przez Węgry, Słowację do Polski. Powrót do miejsca wyjazdu w godzinach wieczornych.

CENA: 1250pln + 200euro

CENA ZAWIERA:

- TRANSPORT KLIMATYZOWANYM AUTOKAREM – DVD, BAREK;

- 1 NOCLEG W HOTELU W BUDAPESZCIE – POKOJE Z ŁAZIENKAMI;

- 2 NOCLEGI W PENSJONACIE W MEDUGORJE – POKOJE Z KLIMATYZACJĄ I ŁAZIENKAMI;

- 4 NOCLEGI W HOTELU W CZARNOGÓRZE -  POKOJE  z KLIMATYZACJĄ I  ŁAZIENKAMI;

- 8 ŚNIADAŃ I  7 OBIADOKOLACJI;

- 1 KOLACJA W RESTAURACJI REGIONALNEJ W BUDAPESZCIE;

- DEGUSTACJA WINA W WINIARNI NA PÓŁWYSPIE PELJESAC;

- REJS NA WYSPE KORCULA I NA WYSPE W ZATOCE KOTORSKIEJ;

- OPIEKĘ LICENCJONOWANEGO PILOTA I W ZWIEDZANYCH MIASTACH OPIEKĘ PRZEWODNIKÓW;

-UBEZPIECZENIE NNW I KL TUIR AXA.

Zapisy:

KS. MARIUSZ SZULC  502 957 729