Dzisiaj imieniny obchodzą: Czesław, Hieronim, Fryderyk Solenizantom życzymy wielu Łask Bożych
Jesteś tutaj: Home

PODZIĘKOWANIA PARAFIANOM

Znalezione obrazy dla zapytania dziękujemy

Z głębi serca, my kapłani, pragniemy podziękować całej Parafii, wszytkim Parafianom za otrzymywane przez czas naszej 7-letniej posługi w Sokołach dobro duchowe i materialne, za ofiarowywane w naszych intencjach modlitwy. Dziękujemy wszystkim z którym przyszło nam przez ten okres współpracować na różnych płaszczyznach. Przepraszamy za błędy, które z ludzkiej ułomności popełnialiśmy. Wdzięczni, będziemy pamiętać o całej Parafii w modlitwach i o modlitwę w naszej intencji prosimy. Informujemy również, że  Parafia Sokoły nie posiada żadnych długów, ani zobowiązań finansowych względem osób trzecich. "Przyjdzie taka chwila, gdy stwierdzisz, że wszystko się skończyło. To właśnie będzie początek" - Louis L`Amou Jeszcze raz składamy staropolski Bóg zapłać i z serca Wam błogosławimy - ks. kan. Czesław (proboszcz), ks. Arkadiusz i ks. Mariusz (wikariusze)

Modlitwa wynagradzająca

Znalezione obrazy dla zapytania modlitwa wynagradzająca za profanacje

Modlitwa wynagradzająca za profanację

wizerunku Matki Bożej Częstochowskiej i Mszy Świętej

Uwielbiamy Cię, Jezu, nasz Zbawicielu, który uniżyłeś samego siebie. Uwielbiamy Cię, bo będąc do końca posłusznym Ojcu, wziąłeś na ramiona krzyż, aby wyzwolić każdego człowieka z jarzma grzechu. Uwielbiamy Cię, bo dobrowolnie przyjąłeś cierpienie, aby nam, grzesznym ludziom, otworzyć bramy nieba. Uwielbiamy Cię, gdyż Twoja miłość do nas nie ma granic.

Miłosierny Jezu, który ogołacasz samego siebie, przychodzimy dziś do Ciebie, aby trwać na modlitwie wynagradzającej za grzechy nasze i całego świata. Pragniemy wynagradzać Ci wszelkie zniewagi, których doświadczałeś, będąc na ziemi i których doświadczasz do dzisiaj. Pragniemy wynagradzać Twój ból zadawany Ci dwa tysiące lat temu w Jerozolimie i ból, który zadają Ci ludzie każdego dnia.

Chcemy wynagradzać Ci, za nasze grzechy a szczególnie za świętokradcze sprofanowanie Ciebie w Najświętszym Sakramencie. Z głębi naszych serc, jako Twoje dzieci chcemy wołać: „przebacz nam nasze winy” i prosimy: „miej miłosierdzie dla nas i całego świata”. Amen.

Wakacyjny spływ kajakowy po Krutyni i wyjazd do Mikołajek

Znalezione obrazy dla zapytania SPŁYW KAJAKOWY grafika dla dzieci

We wtorek - 25 czerwca - zapraszamy dzieci, młodzież i całe rodziny na wakacyjny spływ kajakowy po Krutyni i wyjazd do Mikołajek. Wyjazd o godz. 8:15 z placu przed kościołem, po spływie czas wolny w Mikołajkach (60 minut). Powrót około godz. 20:00. Koszt dla dzieci i młodzieży (do 18 lat) - 80 zł, dla pozostałych osób - 100 zł. Gdyby tego dnia padał deszcz, dodatkowo płacimy 20 zł i zamiast kajaków jedziemy na basen do Aquaparku "Gołębiewski" w Mikołajkach. Bliższe informacje i wpłaty u ks. Arkadiusza - tel. 692 077 483. ZAPRASZAMY

Wakacje nad morzem (8-13 lipiec 2019 r.)

Podobny obraz

W dniach 8 – 13 lipiec 2019 r. organizujemy, dla dzieci, młodzieży i rodzin wyjazd nad morze do Mikoszewa koło Stegny.

Wyjazd z Małkini, 8 lipiec  o godz. 6:00 – z placu przed kościołem.

W Sokołach Msza o godz. 7:00 (dla wszystkich) – wyjazd z Sokół godz. 7:45

W programie oprócz opalana i kąpieli w morzu, wycieczki m.i.n do Gdańska, Gdyni, Sopotu, Westerplatte, Krynicy Morskiej, gry, zabawy - nie zapomnimy też o codziennej Mszy Świętej i modlitwie. Wszelkie info - ks. Arkadiusza - tel. 692077483.

Zabieramy ze sobą na kolonie nad morze

- stroje kąpielowe, czapki, nakrycia głowy, klapki na plaże, ręczniki plażowe,

- kremy do opalania,

- ubrania, bieliznę, rzeczy osobiste, ręczniki pod prysznic, kurtki na wypadek deszczu ,

- podbite i ważne legitymacje szkolne – OBOWIĄZKOWO !!!

- buty sportowe, piłki, dmuchane materace,

- kieszonkowe na własne potrzeby – np.: na lody, słodycze, pamiątki (posiłki i wszelkie wyjazdy np. do Gdańska, Sopotu, bilety wstępu np. na molo, dzieci mają już opłacone. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów !!!!!!!!!!)

- lekarstwa (jeśli ktoś bierze – proszę wcześniej zgłosić to do ks. Arkadiusza)

Maj - miesiąc Maryjny

Podobny obraz

Nabożeństwo Majowe w kościele codziennie po Mszy Świętej o godz 17:00. Zapraszamy na nie parafian, gości, dzieci i młodzież. Obowiązkowo w Nabożeństwie Majowym, w kościele uczestniczą: - dzieci klas III, przygotowujące się do I Komunii Świętej,  dzieci klas IV, przygotowujące się do Komunii Rocznicowej i  kandydaci do bierzmowania. Prosimy rodziców, aby zadbali o to by dzieci i młodzież uczestniczyli w nabożeństwie. Gromadźmy się też w naszych wioskach, przy krzyżach, kapliczkach przydrożnych na wspólnym śpiewie litanii loretańskiej.

« Lipiec 2019 »