Dzisiaj imieniny obchodzą: Józef, Bogdan, Marek Solenizantom życzymy wielu Łask Bożych
Jesteś tutaj: HomePielgrzymka do Włoch - ostatnie miejsca !!!

Pielgrzymka do Włoch - ostatnie miejsca !!!

DSCN3871

Parafia Sokoły zaprasza już dziś wszystkich chętnych na pielgrzymkę autokarową do Włoch. Wyjazd  w dniach 21.06. 2019 - 30.06.2019 r.  Zapisy i rezerwacje miejsc w autokarze telefonicznie lub w kacelarii parafialnej u ks. Mariusza 502 957 729. Przy zapisach wpłacamy 500 zł zadatku. Pozostało 6 wolnych miejsc. Poniżej  dokładny program pielgrzymki wraz z szczegółowym opisem.

PIELGRZYMKA DO WŁOCH

21 – 30.06.2019

PADWA – LORETO – ASYŻ – CASCIA - RZYM – MANOPELLO – LANCIANO - SAN GIOVANNI ROTONDO – RIMINI – KAHLENBERG – KRAKÓW

1. DZIEŃ 21.06. Piątek: 23,00 Msza święta w kościele parafialnym. 23,45 wyjazd na pielgrzymkę.

2. DZIEŃ 22.06. Sobota: Przejazd przez Polskę, droga przez Czechy, Austrię. Przyjazd do hotelu we Włoszech, zakwaterowanie i nocleg. W tym dniu nie ma obiadokolacji( we własnym zakresie podczas postoju po trasie).

3. DZIEŃ 23.06. Niedziela: Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd w dalszą drogę. Krótki pobyt w Padwie, wizyta w Bazylice św. Antoniego. Msza święta, zwiedzanie. Następnie Loreto  nawiedzenie Sanktuarium Santa Casa, miejsca kultu maryjnego z tzw. Świętym Domkiem. Modlitwa zawierzenia. Przejazd do hotelu w okolicach Asyżu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

4. DZIEŃ 24.06. Poniedziałek: Śniadanie, zwiedzanie z przewodnikiem: Bazyliki św. Franciszka ze słynnymi freskami Giotta, następnie czas wolny w miasteczku i krótki spacer przez centrum odwiedzimy Piazza Comune z portykiem świątyni Minerwy i kościół św. Klary. Po południu wyjazd do Casia – nawiedzenie grobu Św. Rity – patronki spraw beznadziejnych. Nabożeństwo błagalne. Przejazd autokarem w okolice Rzymu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

5. DZIEŃ 25.06. Wtorek: Śniadanie, przejazd do Rzymu. Msza święta, zwiedzanie miasta z przewodnikiem – kościół św. Filipa Neri – Chiesa Nuova, Piazza Navona, Pantheon, Fontana di Trevi, Piazza Venezia, Altare della Patria, Foro Romano, Palatino, Arco di Constantino,Colosseo(z zewnątrz). Czas wolny. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

6. DZIEŃ 26.06. Środa: Śniadanie, wykwaterowanie przejazd autokarem do Rzymu, udział w Audiencji Generalnej. Wizyta na Grobie św. Jana Pawła II. Wyjazd w dalszą drogę, po drodze krótki pobyt w Manopello. W kapucyńskim Sanktuarium Świętego Oblicza – Volto Santo. Następnie wyjazd do Lanciano – nawiedzenie Kościółka Cudu Eucharystycznego, w którym przechowywane są relikwie ciała i krwi Chrystusa. Przyjazd do San Giovanni Rotondo, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

7. DZIEŃ 27.06. Czwartek: Śniadanie, wykwaterowanie, Mszaświęta i zwiedzanie z przewodnikiem m.in. zabudowania klasztorne, Kościół i Bazylika Matki Bożej Łaskawej, Grób, Kościół Ojca Pio, Droga Krzyżowa, Dom Ulgi w Cierpieniu. Czas wolny. Przejazd do hotelu w okolicach Rimini, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

8. DZIEŃ 28.06. Piątek: Śniadanie, relaks i wypoczynek na plaży.

9. DZIEŃ 29.06. Sobota: Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd w drogę powrotną. Krótki postój w Wiedniu, Msza święta w Polskim Sanktuarium Narodowym na Kahlenbergu. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

10. DZIEŃ 30.06. Niedziela: Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd w dalszą drogę.Przejazd do Krakowa, Msza święta w Centrum Jana Pawła II. Obiad. Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.

CENA : 2500pln/osoba + 150eur

Wpłaty: 500 zl przy zapisie

2000 zł do 10 lutego 2019 r.

150 Euro do 10 maja 2019 r.

Cena zawiera: składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, ubezpieczenie NNW i KL ERV;transport komfortowym autokarem – DVD, barek; 8 śniadań i 7 obiadokolacji; obiad na powrocie; 8 noclegów w pokojach z łazienkami; opiekę licencjonowanego pilota; w zwiedzanych miejscach opiekę polskojęzycznych przewodników: Padwa, Asyż, Rzym, San Giovanni Rotondo; opłaty klimatyczne, sanktuaryjne, autostradowe, drogowe, wjazdy do miast;system Tour-Guide(słuchawki); ubezpieczenie KL i NNW TuiR ERV; składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.