Dzisiaj imieniny obchodzą: Arnold, Konrad, Marceli Solenizantom życzymy wielu Łask Bożych
Jesteś tutaj: HomeOgłoszenia ParafialneOgłoszenia Parafialne 07.07.2019

Ogłoszenia Parafialne 07.07.2019

  1. 1.Przeżywamy dziś XIV Niedzielę Zwykłą - Jak słyszeliśmy w Liście Księdza Biskupa serdecznie zachęcamy wszystkich parafian i gości do wyruszenia na szlak Pieszej Pielgrzymki Łomżyńskiej. Rekolekcje w drodze trwają od 1-13 sierpnia i kończą się Uroczystą Mszą Świętą na wałach Jasnogórskich 14 sierpnia. Na pielgrzymkę może wyruszyć każdy, serdecznie zapraszamy. Nasza grupa regionalna wyrusza z Zambrowa. Zapisy w naszej parafii od dnia dzisiejszego do 28 lipca po Mszach Św. Wszystkich tych, którzy zostaną w domach ze względu na obowiązki lub stan zdrowia zapraszamy do grupy białej – św, Jana Pawła II. Grupa ta przedstawiając swoje intencje - będzie gromadzić się na Mszy Św. wieczornej w kościele parafialnym przez czas trwania pielgrzymki. Pielgrzyma grupy białej charakteryzuje: biały stół, znaczek przynależności do grupy białej oraz legitymacja pielgrzymkowa. Przy zapisie składając dobrowolną ofiarę wspieramy organizację PPŁ. W zakrystii można również zamawiać Msze Św. które będą sprawowane przez kapłanów pielgrzymujących do Częstochowy.

 

  1. 2.W dniu jutrzejszym wyjazdy na parafialne kolonie: w góry o godzinie 4.00, a nad morze po Mszy Świętej o godzinie 7.00 sprzed Bazyliki. Już teraz dziękujemy Gminie Sokoły, Bankowi Spółdzielczemu w Sokołach, Firmie Rembud p. Jacka Odachowskiego, Firmie Roltex p. Marcina Kruszewskiego , p. Wiesławie Zaleskiej i TUW Sokoły za wszelką pomoc przy organizacji parafialnych wakacji.

 

  1. 3.Przy wyjściu z kościoła na stoliku pod chórem zostały wyłożone medaliki i breloczki, związane z postacią św. Krzysztofa. Zakupując te dewocjonalia z wizerunkiem patrona kierowców wspieramy misjonarzy posługujących na misjach. Uroczyste poświęcenie pojazdów 21 lipca po każdej Mszy Św.

 

  1. 4.W przyszłą niedzielę na Mszy Św o godzinie 12.00 odbędzie się pożegnanie po 7 latach posługi w parafii w Sokołach ks. Kan. Czesława Małża i wikariuszy: ks. Arkadiusza i ks. Mariusza. Już teraz z serca dziękujemy za wszelką dobroć, którą od Was otrzymywaliśmy przez te lata i zapraszamy do wspólnej modlitwy w najbliższą niedzielę na Mszy Św o godz. 12.00

Kancelaria

czynna pon. – pt.:
8:00–9:00 i 16:00-17:00
Sprawy „pilne”, odwiedziny chorych  i związane z pogrzebami załatwiamy poza godzinami kancelaryjnymi.

Kalendarz

« Luty 2020 »
Nie Pn Wt Śr Czw Pt Sb
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29

Bieszczady 2019

Multimedia

Początek strony