Dzisiaj imieniny obchodzą: Henryk, Włodzimierz, Brunon Solenizantom życzymy wielu Łask Bożych
Jesteś tutaj: HomeOgłoszenia ParafialneXV Niedziela Zwykła

XV Niedziela Zwykła

 1.Przeżywamy dziś XV Niedzielę Zwykłą - Serdecznie zachęcamy wszystkich parafian i gości do wyruszenia na szlak Pieszej Pielgrzymki Łomżyńskiej. Rekolekcje w drodze trwają od 1-13 sierpnia i kończą się Uroczystą Mszą Świętą na wałach Jasnogórskich 14 sierpnia. Na pielgrzymkę może wyruszyć każdy, serdecznie zapraszamy. Nasza grupa regionalna wyrusza z Zambrowa. Zapisy w naszej parafii od dnia dzisiejszego do 28 lipca po Mszach Św. Wszystkich tych, którzy zostaną w domach ze względu na obowiązki lub stan zdrowia zapraszamy do grupy białej – św, Jana Pawła II. Grupa ta przedstawiając swoje intencje - będzie gromadzić się na Mszy Św. wieczornej w kościele parafialnym przez czas trwania pielgrzymki. Pielgrzyma grupy białej charakteryzuje: biały stół, znaczek przynależności do grupy białej oraz legitymacja pielgrzymkowa. Przy zapisie składając dobrowolną ofiarę wspieramy organizację PPŁ. W zakrystii można również zamawiać Msze Św. które będą sprawowane przez kapłanów pielgrzymujących do Częstochowy.


 

  1. 2.Dziękujemy Gminie Sokoły, Bankowi Spółdzielczemu w Sokołach, Firmie Rembud p. Jacka Odachowskiego, Firmie Roltex, p. Marcina Kruszewskiego , p. Wiesławie Zaleskiej prowadzącej Aptekę i TUW Sokoły za wszelką pomoc przy organizacji parafialnych wakacji.
  1. 3.Przy wyjściu z kościoła na stoliku pod chórem zostały wyłożone medaliki i breloczki, związane z postacią św. Krzysztofa. Zakupując te dewocjonalia z wizerunkiem patrona kierowców wspieramy misjonarzy posługujących na misjach. Uroczyste poświęcenie pojazdów w przyszłą niedzielę po każdej Mszy Św.
  1. 4.Podczas dzisiejszej niedzieli ksiądz proboszcz i my księża wikariusze pragniemy się pożegnać z parafią Sokoły. W najbliższych tygodniach będziemy się przeprowadzać podejmując nowe zadania i obowiązki. Pragniemy z serca podziękować całej parafii za otrzymywane przez ten czas dobro duchowe i materialne, za ofiarowywane w naszych intencjach modlitwy. Dziękujemy wszystkim z którym przyszło nam przez ten okres 7 lat współpracować na różnych płaszczyznach idąc w wspólnym kierunku, w drodze do Zbawienia. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i przepraszamy za błędy, które z ludzkiej ułomności popełnialiśmy. Wdzięczni, będziemy pamiętać o całej parafii w modlitwach i o nią również prosimy. Szczęść Boże.

 

 

 

Kancelaria

czynna pon. – pt.:
8:00–9:00 i 16:00-17:00
Sprawy „pilne”, odwiedziny chorych  i związane z pogrzebami załatwiamy poza godzinami kancelaryjnymi.

Kalendarz

« Lipiec 2020 »
Nie Pn Wt Śr Czw Pt Sb
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Bieszczady 2019

Multimedia

Początek strony