Dzisiaj imieniny obchodzą: Grzegorz, Urban, Magda Solenizantom życzymy wielu Łask Bożych
Jesteś tutaj: HomeOgłoszenia ParafialneXXIV Niedziela Zwykła - 16.09.2018 r.

XXIV Niedziela Zwykła - 16.09.2018 r.

1. Przeżywamy dziś XXIV Niedziele Zwykłą. W kościele rozpoczynamy Tydzień Wychowania.

2. Dzisiaj na Mszy o godz. 9.00 odbędą się (odbyły się) dożynki parafialne. Zebrane dary i ofiary z dożynek zostaną przekazane na potrzeby WSD w Łomży. Bóg zapłać mieszkańcom wiosek Porośl Głuchy i Porośl Kije za reprezentowanie w ubiegłą niedzielę naszej parafii na dożynkach diecezjalnych.

 

 

3. Na Mszy Świętej o godz. 12:00 poświęcenie plecaków.

4. W następną niedzielę po Mszy o godz. 9:00 odbędzie się wyświęcenie placu przed kościołem i nadanie imienia  - Stefanii Karpowicz rondu w Sokołach. Szczegółowy program uroczystości na plakatach w gablotach przy wyjściu z kościoła.

5. Za tydzień po Mszy o godz. 12:00 spotkanie z dziećmi klas III przygotowującymi się do I Komunii Świętej i ich rodzicami , w niedzielę 30 września również po Mszy o godz. 12:00 spotkanie z dziećmi klas IV przygotowującymi się do Komunii Rocznicowej i ich rodzicami. Obecność obowiązkowa.

6. Kandydaci do bierzmowania uczący się poza szkołą w Sokołach proszę żeby zgłaszali się do ks. Mariusza. Rozpoczęcie przygotowań i spotkanie w niedzielę  7 października po Mszy o godz. 12:00.

7. Zapraszamy na spotkania grup parafialnych: spotkania KSM odbywają się w piątki po Mszy Świętej wieczornej, ministrantów zapraszamy w soboty na godz. 9:30 kandydatów na ministrantów w soboty na godz. 10:00 do kościoła na zbiórki, scholę dziecięcą również na godz. 10:00 do salki parafialnej.

8. Można zamawiać Msze Święte na następny rok. Osoby które w przyszłym roku planują ślub prosimy, aby zgłosiły się do kancelarii i potwierdziły godzinę ślubu.

9. W sobotę 29 września w Zespole Szkół Zawodowych w Wysokiem Mazowieckiem odbędzie się Zjazd Absolwentów i Wychowanków z racji 85 rocznicy założenia szkoły zawodowej. W imieniu organizatorów zapraszamy. Szczegóły na stronie internetowej szkoły i plakacie pod chórem.

10. Bóg zapłać za ofiary, które w ubiegłym tygodniu wpłynęły na mur cmentarny. Bóg zapłać za złożone ofiary.

11. Są wolne miejsca na sylwestrowe spotkanie Taize. Zapisy u ks. Mariusza.

12. W następnym roku nasza parafia planuje zorganizować następujące pielgrzymki zagraniczne:

- w dniach 8 - 15 maja samolotową pielgrzymkę po Sanktuariach i miastach Francji. W programie zwiedzania m.in. Lourdes, La Saletee, Paryż, Tours, Avignon, Ars, Nevers.

-  w dniach 21 – 30 czerwca autokarową pielgrzymkę po Sanktuariach Włoch: Padwa, Loreto, Asyż,  Rzym, Manopello, Lanciano, San Giovani Rotondo, Rimini.

Bliższe informacje i szczegółowy program pielgrzymek na stronie internetowej parafii, zapisy w zakrystii. Płatności w ratach.

 

Kancelaria

czynna pon. – pt.:
8:00–9:00 i 16:00-17:00
Sprawy „pilne”, odwiedziny chorych  i związane z pogrzebami załatwiamy poza godzinami kancelaryjnymi.

Kalendarz

« Maj 2019 »
Nie Pn Wt Śr Czw Pt Sb
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Bieszczady 2019

Multimedia

Początek strony