Dzisiaj imieniny obchodzą: Grzegorz, Urban, Magda Solenizantom życzymy wielu Łask Bożych
Jesteś tutaj: HomeOgłoszenia ParafialneXXV Niedziela Zwykła - 23.09.2018 r.

XXV Niedziela Zwykła - 23.09.2018 r.

1. Przeżywamy dziś XXV Niedziele Zwykłą. Składamy Bóg zapłać za ofiary składane na tace. Dzisiejsze ofiary i ofiary złożone za tydzień przeznaczone będą na zakup do kościoła agregatu prądotwórczego – jest on niezbędny z racji na niszczący się  - przez nagłe przerwy w dostawie prądu - sprzęt w kościele. Prosimy o większe ofiary niż zazwyczaj.

2. Po Mszy o godz. 9:00 odbędzie się (odbyło się) wyświęcenie placu przed kościołem i nadanie imienia  - Stefanii Karpowicz rondu w Sokołach.

 

3. Dzisiaj po Mszy o godz. 12:00 spotkanie z dziećmi klas III przygotowującymi się do I Komunii Świętej i ich rodzicami , w następną niedzielę 30 września również po Mszy o godz. 12:00 spotkanie z dziećmi klas IV przygotowującymi się do Komunii Rocznicowej i ich rodzicami. Obecność obowiązkowa.

4. Kandydaci do bierzmowania uczący się poza szkołą w Sokołach proszę żeby zgłaszali się do ks. Mariusza. Rozpoczęcie przygotowań i spotkanie w niedzielę 7 października po Mszy o godz. 12:00.

5. Wyjazd na 3 – dniową pielgrzymkę do Krakowa, Wieliczki i Częstochowy w najbliższy czwartek o godz. 4:00 z placu przed kościołem. Prosimy być 15 minut przed wyjazdem. Osoby które nie podały peselu do ubezpieczenia prosimy, aby to dziś uczyniły telefonicznie lub osobiście u ks. Arkadiusza.

6. W sobotę 29 września w Zespole Szkół Zawodowych w Wysokiem Mazowieckiem odbędzie się Zjazd Absolwentów i Wychowanków z racji 85 rocznicy założenia szkoły zawodowej. W imieniu organizatorów zapraszamy. Szczegóły na stronie internetowej szkoły i plakacie pod chórem

7. Zapraszamy dzieci i młodzież do wyjazdu na lodowisko do Białegostoku - wyjazd we wtorek 16 października o godz. 15:45 sprzed kościoła. Koszt wyjazdu dla dzieci śpiewających w scholi, dla ministrantów i młodzieży KSM - 35 zł., dla pozostałych osób - 45 zł. W drodze powrotnej zajedziemy do Mc Donalda. Zapisy na lekcjach religii lub osobiście u ks. Arkadiusza. Ilość miejsc ograniczona.

8.  Bóg zapłać za złożone ofiary na mur cmentarny.

9. Są wolne miejsca na sylwestrowe spotkanie Taize. Zapisy u ks. Mariusza.

10. W następnym roku nasza parafia planuje zorganizować następujące pielgrzymki zagraniczne:

- w dniach 8 - 15 maja samolotową pielgrzymkę po Sanktuariach i miastach Francji. W programie zwiedzania m.in. Lourdes, La Saletee, Paryż, Tours, Avignon, Ars, Nevers.

-  w dniach 21 – 30 czerwca autokarową pielgrzymkę po Sanktuariach Włoch: Padwa, Loreto, Asyż,  Rzym, Manopello, Lanciano, San Giovani Rotondo, Rimini.

Bliższe informacje i szczegółowy program pielgrzymek na stronie internetowej parafii, zapisy w zakrystii. Płatności w ratach.

11. Zachęcamy do nabywania, ze stolika pod chórem, dewocjonali i czytania prasy katolickiej. W tym tygodniu w Głosie Katolickim jest obszerny artykuł s. Marietty Kruszewskiej pochodzącej z naszej parafii.

 

Kancelaria

czynna pon. – pt.:
8:00–9:00 i 16:00-17:00
Sprawy „pilne”, odwiedziny chorych  i związane z pogrzebami załatwiamy poza godzinami kancelaryjnymi.

Kalendarz

« Maj 2019 »
Nie Pn Wt Śr Czw Pt Sb
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Bieszczady 2019

Multimedia

Początek strony