Dzisiaj imieniny obchodzą: Renata, Filipina, Eustachy Solenizantom życzymy wielu Łask Bożych
Jesteś tutaj: HomeOgłoszenia ParafialneOgłoszenia Niedziela Chrystusa Króla 25.11.2018r.

Ogłoszenia Niedziela Chrystusa Króla 25.11.2018r.

1.DzisiejszaNiedziela Chrystusa Króla Wszechświata to ostatnia niedziela roku liturgicznego. Odmawiając po Mszach Świętych Akt Zawierzenia – polecamy Jezusowi Chrystusowi Królowi nasze rodziny i Ojczyznę. W naszysz modlitwach pamiętamy o ks. Arkadiuszu i pielgrzymach z naszej parafii przebywających w Ziemi Świętej.

2.Tydzień temu siedem osób z KSM Sokoły złożyło uroczystą przysięgę na ręce Księdza Biskupa, a jedna osoba przyjęła obrączkę bł. Karoliny. Naszej młodzieży serdecznie gratulujemy.

3.Dziś po Mszach Świętych zbiórka ofiar do puszek dla państwa Suszczyńskich, którzy ucierpieli 11 listopada w pożarze. Jest to rodzina wielodzietna której spłonął dom mieszkalny. Z zebranych ofiar jako parafia zakupimy podstawowe urządzenia i meble niezbędne do życia.

 

4.Centrum Kulturalno – Biblioteczno w Sokołach zaprasza na Dziecięcy Koncert Patriotyczny który odbędzie się w dniu jutrzejszym o godzinie 17.00.

5.W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Msze Święte z nabożeństwami o godz. 7:00; 9:00 i 17:00. Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie w wigilię Niepokalanego Poczęcia NMP 7 grudnia o godzinie 19.00

6.Następna niedziela to I Niedzieli Adwentu ale również niedziela seminaryjna, w naszej wspólnocie parafialnej będziemy gościć kleryka z WSD w Łomży, zebrane ofiary będą przeznaczone na seminarium. Porządek nabożeństw adwentowych podamy w przyszłą niedzielę

7. W zakrystii można jeszcze zamawiać modlitwy za zmarłych tzw. wypominki roczne. Będą one czytane od I Niedzieli Adwentu.

8.W tygodniu został zamontowany agregat prądotwórczy, który został podłączony i spełnia swoją funkcję. Po całkowitym montażu i i uregulowaniu należności- inwestycja wyniosła naszą
parafię 41 tys. Dziękujemy p. Władysławowi Jaworskiemu, Adamowi Ożarowskiemu i p. Arturowi Jabłońskiemu za okazaną pomoc.

9.Zapraszamy na parafialne pielgrzymki:  - w dniach 8 - 15 maja samolotową pielgrzymkę po Sanktuariach i miastach Francji. -  w dniach 21 – 30 czerwca autokarową pielgrzymkę po Sanktuariach Włoch. Również pragniemy poinformować że kolejna 3 dniowa parafialna pielgrzymka odbędzie się do Lwowa. Wyjazd 19,20,21 maja. W programie: Żółkiew, kościół katedralny i nagrobki Sobieskich, renesansowy zamek, rynek, Lwów: wzgórze zamkowe, Katedra Ormiańska, Łacińska, Kamienica Sobieskich, Kościół Dominikański, Zabytkowy Dworzec Kolejowy, Katedra Grekokatolicka, Cmentarz Orląt Lwowskich i Łyczakowski. Całkowity koszt, posiłki, hotele, transport, przewodnicy, ubezpieczenie to 550 zł. Dla chętnych możliwość wieczornego spektaklu w Operze Lwowskiej. Zapisy u ks. Mariusza z zaliczką 150 zł, reszta kwoty płatna w kwietniu.

10. Są jeszcze wolne miejsca na wakacyjne wyjazdy: - w dniach 7 - 12 lipiec wyjazd nad morze do Stegny i 8 -12 lipca wyjazd w Bieszczady Szczegóły wyjazdów, płatności i wszelkie informacje na stronie internetowej parafii.

 

 

 

 

 

Kancelaria

czynna pon. – pt.:
8:00–9:00 i 16:00-17:00
Sprawy „pilne”, odwiedziny chorych  i związane z pogrzebami załatwiamy poza godzinami kancelaryjnymi.

Kalendarz

« Wrzesień 2019 »
Nie Pn Wt Śr Czw Pt Sb
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Bieszczady 2019

Multimedia

Początek strony