Dzisiaj imieniny obchodzą: Czesław, Hieronim, Fryderyk Solenizantom życzymy wielu Łask Bożych
Jesteś tutaj: HomeOgłoszenia ParafialneV Niedziela Zwykła - 10.02.2019 r.

V Niedziela Zwykła - 10.02.2019 r.

1. Przeżywamy dziś V Niedziele Zwykłą.

 

2.  Po Mszy Świętej o godz. 12.00 odbędzie się dziś spotkanie z pielgrzymami jadącymi na Ukrainę do Lwowa.

3.  Jutro – 11 lutego - będziemy obchodzić wspomnienie Matki Bożej z Lourdes czyli Światowy Dzień Chorych. W dniu jutrzejszym zapraszamy o godz. 12:00 na specjalną Mszę Świętą dla chorych, z kazaniem, namaszczeniem chorych i specjalnym błogosławieństwem. W naszych domach, sąsiedztwie jest tylu chorych zatroszczmy się oto, aby skorzystali z tej Mszy Świętej. Już dziś zachęcamy do zakupu nowego modlitewnika dla chorych, który może być pomocą w przeżywaniu naszych krzyży, cierpień. Możemy go również podarować komuś bliskiemu. Modlitewniki wraz z przewodnikiem o cierpieniu dostępne są w zakrystii i u ministrantów w cenie  10 zł.

 

4. Po Mszy świętej o godz. 12.00 w przyszłą niedzielę spotkanie z kandydatami do bierzmowania i ich rodzicami. Za tydzień zbiórka ofiar do puszek na misje.

 

5.  W najbliższą sobotę zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do wyjazdu na narty do Rybna. Są jeszcze wolne miejsca. Na ten wyjazd mogą zapisać się tylko dzieci, które już wcześniej jeździły na nartach.

 

6. We wtorek 19 lutego zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na wyjazd do Białegostoku na lodowisko. Zapisy w zakrystii i na lekcjach religii.

 

7. Od soboty 9 marca w naszej parafii będą trwały spotkania dla narzeczonych, aby w nich uczestniczyć trzeba wcześniej się zapisać. Zapisy i bliższe informacje u ks. Arkadiusza.

 

8. Zapraszamy na parafialne pielgrzymki: pielgrzymkę do Lourdes i po Sanktuariach Francji; pielgrzymkę po Sanktuariach Włoch. Trwają też zapisy na wakacyjny wyjazd nad morze do Stegny. Szczegóły pielgrzymek i wakacyjnych wyjazdów w zakrystii u księży wikariuszy i na stronie internetowej parafii.

 

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Kancelaria

czynna pon. – pt.:
8:00–9:00 i 16:00-17:00
Sprawy „pilne”, odwiedziny chorych  i związane z pogrzebami załatwiamy poza godzinami kancelaryjnymi.

Kalendarz

« Lipiec 2019 »
Nie Pn Wt Śr Czw Pt Sb
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Bieszczady 2019

Multimedia

Początek strony