Dzisiaj imieniny obchodzą: Grzegorz, Urban, Magda Solenizantom życzymy wielu Łask Bożych
Jesteś tutaj: HomeOgłoszenia ParafialneVII Niedziela Zwykła - 24.02.2019 r.

VII Niedziela Zwykła - 24.02.2019 r.

1. Przeżywamy dziś VII Niedziele Zwykłą.

 

2.  Dziś po Mszy Świętej o godz. 12.00 spotkanie z dziećmi klas IV przygotowującymi się do Komunii Rocznicowej i ich rodzicami. Za tydzień również po Mszy o godz. 12:00 spotkanie z dziećmi klas III przygotowującymi się do I Komunii Świętej i ich rodzicami. Obecność na spotkaniach obowiązkowa. W następną niedzielę ofiary na tace przeznaczone są na WSD w Łomży.

 

 

 

3. W dniu wczorajszym odbył się w Kadzidle, w obecności ks. bp. Janusza, finał diecezjalnych rozgrywek w halową piłkę nożną ministrantów. Drużyna ministrantów młodszych, ze Szkoły Podstawowej naszej parafii została wicemistrzami diecezji. Na 98 startujących drużyn zajęliśmy 2 miejsce w diecezji. Piękny puchar możemy podziwiać na ołtarzu, poza tym ministranci dostali koszulki, piłkę i nagrody indywidualne za udział w turnieju. Mateusz Gołaszewski z Krzyżewa został wybrany najlepszym zawodnikiem, a Jakub Kobosko z Sokół królem strzelców całego turnieju. Chłopcom serdecznie gratulujemy. Dziękuję panom Wojciechowi Czajkowskiemu i Piotrowi Jamiołkowskiemu za transport chłopców do Kadzidła. Dziękuję również panu Tomaszowi Pietrzak, który udziela wsparcia trenerskiego naszej drużynie.

 

4. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza wszystkich chętnych na Bal Karnawałowy który odbędzie się w Sokołach w najbliższy czwartek 28 lutego. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 17:00. Zapisy na bal - do jutra w zakrystii lub telefonicznie. Bliższe informacje na stronie internetowej parafii.

 

5. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Msze Święte o  godz. 7.00; 9.00 i 17.00. Msza I piątkowa w kaplicy w Raciborach o godz. 15:30. W piątek również - o godz. 19:30 kolejna Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie.

 

6.  Od soboty 9 marca w naszej parafii będą trwały spotkania dla narzeczonych, aby w nich uczestniczyć trzeba wcześniej się zapisać. Zapisy i bliższe informacje u ks. Arkadiusza.

 

7. We wtorek 12 marca zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na ostatni tej zimy wyjazd na lodowisko do Białegostoku. Wyjeżdżamy sprzed kościoła o godz. 15:45, powrót około godz. 20.15. Koszt dla dzieci śpiewających w scholi, ministrantów i KSM 40 zł, dla pozostałych osób 50 zł. Zapisy u ks. Arkadiusza.

 

8. Zapraszamy na parafialne pielgrzymki: pielgrzymkę do Lourdes i po Sanktuariach Francji; pielgrzymkę po Sanktuariach Włoch. Szczegóły pielgrzymek w zakrystii u księży wikariuszy.

 

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i nabywania dewocjonali ze stolika pod chórem

Kancelaria

czynna pon. – pt.:
8:00–9:00 i 16:00-17:00
Sprawy „pilne”, odwiedziny chorych  i związane z pogrzebami załatwiamy poza godzinami kancelaryjnymi.

Kalendarz

« Maj 2019 »
Nie Pn Wt Śr Czw Pt Sb
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Bieszczady 2019

Multimedia

Początek strony